Nowy wymiar Stop Cafe

stop.cafe - świeżość.energia.smak
Bg hr
Components

Pozytywne zmiany

Mając na względzie – z jednej strony – wartości marki, a z drugiej – konieczność zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb szerokiej grupy konsumentów, stop.cafe kreatywnie łączy smaki dzieciństwa z międzynarodowymi inspiracjami, wprowadza nowe kategorie kanapkowe – bułkanapki – przywodzące klientom na myśl rodzinny dom. Nowy koncept dostosowany jest do rodzaju lokalizacji – poszerzona została oferta śniadaniowa, lunchowa, obiadowa oraz deserów. Stawiamy na najwyższą jakość składników i ich mądre komponowanie w trosce o dobro naszych klientów. Nowe kategorie best.hot.dogów ze świeżymi dodatkami w pieczywie z lubczykiem oraz nowe zapiekanki to nieliczne produkty ze zróżnicowanej oferty gastronomicznej.

O unikalności menu stanowi również bogaty wybór napojów, wśród których znajduje się zarówno doskonale znana, świeżo mielona kawa, jak i odżywcze soktajle i soki. Świeże soktajle z idealnie dobranych kompozycji owoców i warzyw przygotowujemy na życzenie klienta. Chcemy, aby nasze – stworzone na bazie starannie dobranych ziaren – bułki, bagietki i croissanty były źródłem energii każdego dnia. Opieramy się więc nie tylko na klasycznych inspiracjach, ale też na różnorodnych ziarnach takich jak sezam, siemię lniane, owies, żyto, orkisz, nasiona dyni oraz nasiona słonecznika. Stawiamy również na niebanalne dodatki takie jak: sos barbeque ze śliwką oraz bazyliowy – przygotowane według autorskiej receptury; kapary, oliwki, czarny sezam czy klasyczne świeże warzywa. Nasze produkty przygotowywane są z pasją i zaangażowaniem, na miejscu przez profesjonalnie przeszkolonych pracowników.

Stacje w formacie restauracyjnym, poza pełną ofertą przekąsek i napojów dostępnych w podstawowym formacie nowego konceptu (best.hotdogi, wrapy, sałatki, zapiekanki, bułkanapki w kilkunastu wariantach, ciastka wypiekane na miejscu i desery, kawa, świeże soktajle itd.), uzupełnione zostały o szeroką ofertę śniadań oraz dań obiadowych (m.in. dania mięsne z grilla przygotowane metodą sous vide), zupy, oryginalne makarony również w formie zapiekanej oraz naleśniki z różnymi dodatkami: na słono i na słodko. Przygotowanie i wykończenie jedzenia na oczach gości oraz pełne gotowanie w otwartej kuchni wybranych dań podkreśla przejrzystość i wysoką jakość serwowanych dań.

Odkryj z nami świat kawy na nowo. Polecamy wyjątkowe kawy z wyselekcjonowanych ziaren 100% Arabica z najlepszych plantacji świata. Arabica jest najstarszym oraz najbardziej szlachetnym gatunkiem kawy na świecie. Idealna dla osób, które doceniają harmonijne połączenie nut smakowych oraz wyrazisty aromat charakterystyczny dla poszczególnych regionów. W ofercie dostępne są również profesjonalne akcesoria do parzenia kawy – poczuj smak prawdziwej kawy i zostań baristą we własnym domu.

Cała idea architektoniczna nowej marki stop.cafe służy klientowi: najnowszy naturalny design, w którym ciepło drewna przeplata się z elegancją czerni i szarości, przyjemna strefa konsumpcyjna oraz silna ekspozycja świeżych kanapek. Do tego elegancka kolorystyka na opakowaniach i materiałach komunikacyjnych, która wsparta profesjonalną fotografią produktową daje wrażenie naturalności graniczącej z ekologią. Świadoma kompozycja wszystkich elementów daje wrażenie spójności i radości, którą można czerpać podczas kontaktu z marką.

Nową, pasjonującą filozofię stop.cafe mogą Państwo zgłębiać na ponad 150 stacjach w całej Polsce.

Zapraszamy! Do szybkiego zobaczenia!

Bg hr
jak do nas trafić?

Kliknij pinezkę na mapie, aby sprawdzić adres.