Poznaj Stop Cafe

Stop Cafe

W Stop Cafe podajemy wyjątkową kawę! Jest tworzona na bazie unikalnej mieszanki ziaren, opracowanej dla Państwa przez specjalistów firmy szczycącej się ponad 200-letnią tradycją w komponowaniu i paleniu najwyższej jakości kawy.

Sekretem naszej kawy są najwyższej jakości Arabiki z Ameryki Środkowej i Afryki , które w połaczeniu z niewielką ilością Robusty dają głęboki, słodki aromat i aksamitną „creme”, typową dla wspaniałego Espresso.

Stop Cafe BISTRO

Wyśmienita kawa i nie tylko… Nasze gorące kanapki podajemy prosto z pieca. Ich wyśmienity smak to zasługa najlepszych składników, skomponowanych specjalnie dla Ciebie! Skuś się na świeże i chrupiące panini, tosty oraz zapiekanki. Są dokładnie takie, jak lubisz!

stop.cafe. świeżość.energia.smak

Zaczyna się czas nowego stop.cafe - miejsca, w którym nie bywa się przypadkiem, po drodze - miejsca, w którym chce się być i odpocząć w podróży.

Nowy koncept to ambitniejsze podejście do gastronomii na stacjach paliw. To cała filozofia, ujęta w przesłaniu marki łączyć to, co bliskie z tym, co nowoczesne i inspirujące, każdego dnia i o każdej porze dając klientom energię. To kulinarne filary, również trwale połączone teraz w zapisie:

świeżość.energia.smak, który stał się hasłem brandu. To wreszcie spotykające się pozorne przeciwieństwa: swojskość i odkrywczość, szybkość i jakość, chwila i komfort czasu.

Dowiedz się więcej

Meeting Point

Meeting Point to nowoczesne miejsce stworzone w celu spełnienia najwyższych motoryzacyjnych oczekiwań i wymagań estetycznych. Można zorganizować w nim spotkanie biznesowe, zjeść lunch i odpocząć. Doskonałe wyposażenie zapewnia dostęp do prasy ekonomicznej, telewizyjnych programów informacyjnych oraz darmowej sieci WiFi.

Dla komfortu osób podróżujących, pierwsze takie miejsce spotkań stworzono w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 258. Obiekt został wykonany według koncepcji znanego projektanta - Janusza Kaniewskiego, mającego w swoim portfolio prace dla słynnego włoskiego studia projektowego Pininfarina oraz Ferrari i Hondy.

W skład oferty punktu wchodzą także rozbudowane usługi motoryzacyjne, które mogą zostać zlecone pracownikowi Meeting Point. Pakiet Serwis Premium obejmuje tankowanie, uzupełnianie płynu do spryskiwaczy, odkurzanie wnętrza auta oraz mycie Premium.